פורסם על-ידי

סביר להניח שגם אתם נחשפתם לא פעם לרעיון של בנק דם טבורי. בין אם זה דרך פרסומים בבתי חולים, מרפאות, מרכזים רפואיים שונים, ובין אם זה בפרסומים ומאמרים בתקשורת הכתובה, האלקטרונית וכן במקומות אחרים.

הנושא של דם טבורי הופך להיות יותר ויותר בולט ונרחב בשנים האחרונות, בין אם זה בזכות אנשי מקצוע שמקדמים את התחום ובין אם זה דרך חברות שונות אשר עוסקות בכך ומבקשות לשווק את עצמן ואת השירות שהן מציעות לקהל הרחב.

אחת החברות המובילות בתחום זה היא חברת טבורית. מדובר בחברה שהוקמה בשנת 2004 על ידי יזמים הן מתחום הביטוח והן מתחום הרפואה והמחקר. המטרה שלהם הייתה להקים בנק של דם טבורי אשר ישמש לצורך טיפולים של התינוק ובני משפחתו. דם טבורי משמש לטיפול בלמעלה משמונים מחלות שונות, כולל מחלות סרטניות, מחלות תורשתיות ומחלות אחרות. השימוש הנפוץ ביותר בדם טבורי מתבצע לצורך השתלות מח עצם. טיפולים מסוג זה מתבצעים בכל רחבי העולם ומצילים ילדים ומבוגרים כאחד. פריצות הדרך האחרונות נעשו בתחום הטיפול באוטיזם, שיתוק מוחין ולקויות נוספות.

הבנק מנוהל על ידי צוות מקצועי שמתמחה בכך כמובן, צוות שיש לו ידע וניסיון גם בתחום העסקי וגם בכל מה שקשור לתחום הביטוח. באופן כזה, החברה מציעה למטופלים ביטוח מקיף שכולל גם את הצד הפיננסי וגם את הצד המקצועי, הביולוגי. מדובר בבנק פרטי ולכן הוא יכול לספק למבוטחים את כל מה שנדרש בהתאם לצרכים שלהם, אך ברמה הגבוהה ביותר. במהלך השנים, זכתה חברת טבורית להיות הזרוע השיווקית הבלעדית של בנק הדם הטבורי של בית חולים שיבא, אחד הבנקים הגדולים והחשובים בישראל. במקביל היא חברה לחברת כלל בשביל שתוכל להציע ללקוחות שלה חבילת ביטוח אטרקטיבית.

מעבר לכך, עם השנים החברה גם רכשה חברות שונות, כולל חברות מתחרות במטרה לפתח מנועי צמיחה חדשים וכן החלה לשווק את פוליסת ביטוח תאי הגזע הייחודית שלה בעולם, היום הפוליסה נסחרת בבורסת ביטוח Lloyds בלונדון, בספרד, קפריסין ומדינות נוספות.

כיום אנחנו יודעים שעולם הרפואה עושה שימוש ניכר בתאי גזע מדם טבורי, ועם הזמן השימוש בתחום רק ילך ויתרחב לצורך טיפולים מקיפים בתחום לצרכים שונים עבור ילדים ומבוגרים.

לערוץ היוטיוב של טבורית.

I farmaci falsificati implicano rimedi salvavita e stile di vita https://disfunzioneerettile.org/levitra.html
Prima di iniziare, prenditi del tempo per ottenere maggiori informazioni a riguardo
https://disfunzioneerettile.org/cialis-generico.html

Puoi trovare molte informazioni online, ma come fai a sapere quali sono le informazioni più affidabili?
https://disfunzioneerettile.org/viagra-generico.html
Come puoi trovare informazioni affidabili sul WEB?
I servizi offrono di tutto, dai prodotti senza prescrizione ai più recenti prodotti per la salute naturale e il benessere, vitamine, integratori, minerali, alimenti salutari e medicinali a base di erbe autorizzati e tutto ciò di cui le famiglie hanno bisogno per nutrire i bambini.Non sorprende che una percentuale significativamente più alta di pazienti è andato online per cercare varianti di rimedi negli ultimi due anni

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *