נקודות כאב בגוף פורסם על-ידי

כאבים כרוניים הם לא כל כך חדשות טובות…. לא מעט אנשים סובלים מכאבים יום יומיים ללא אבחנה רפואית מדוייקת, מבצעים בדיקות רפואיות ולא מצליחים למצוא את הסיבה לכאבים, רמת החיים יורדת בעקבות ההתמכרות למשככי כאבים ולהגבלת התנועה בשל הכאבים.

אז הרשו לנו לספר לכם על קצת חדשות טובות! ניתן היום לשפר משמעותית את איכות החיים של כל חולה בכאב כרוני! הדרך לכך מתחילה בביקור במרפאת כאב.

מרפאת כאב הינה רשת של מומחים בטיפול בכאבים כרוניים, באמצעות עיון בתיק הרפואי של החולה, בבדיקות הרפואיות שביצע נותנים אבחנה לטיפול והפחתת הכאב, המרפאה אינה מחפשת את הסיבות לכאב כי אם איך להפחית אותו ולשפר את איכות החיים של הסובלים מכאבים כרוניים.

הטיפולים יכולים להיות בכמה אופנים, בזריקות, בכדורים מיוחדים, דיקורים סיניים למינהם וטיפולי קנאביס, הכל על פי החלטת הצוות הרפואי שבוחן כל מקרה לגופו ומחליט על הדרך הנכונה ביותר לדעתו לטיפול בכאב, כמובן שכל חולה וכל מקרה לגופו, לעיתים במהלך הטיפול יחליט הצוות לשנות את דרך הטיפול ולנסות כיוונים אחרים במידה והם רואים שהדרך שהם בחרו בה אינה נותנת מענה ואינה מקלה על הסובלים.

ביקור במרפאת כאב מתבצע דרך קופת החולים שלכם או דרך ביטוח רפואי פרטי, כאשר יש מגוון של מרפאות שנותנות מענה לכך, אם זה בבתי החולים הממשלתיים (שהתורים שם דיי ארוכים) או במרפאות פרטיות שם ניתן לקצר משמעותית את התור, אך העלות לטיפול גם יקרה משמעותית לכן יש צורך להפעיל ביטוח פרטי.

אז אם לא הכרתם את האפשרות הזאת עד היום, כדאי שתשקלו אותה, כי היא יכולה לשפר לכם את איכות החיים במידה רבה ולתת לכם קצת חדשות טובות לחיים הרבה יותר מהנים ומספקים.

 

והעיקר, תהיו בריאים!

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *