גירושין פורסם על-ידי

תקופת גירושין היא אחת מהתקופות הקשות בחייו של כל אדם, הפרידה והניתוק בין אם מאישתו/בעלה והילדים והתחלת החיים מחדש עם מלחמות על הרכוש ואחזקת הילדים יכולה להתיש כל אדם ולגרום להתפרצויות של דכאונות וזעם.

אך לא הכל חייב להיות בזעם ועצב, יש גם דרך אחרת, ניתן להבין באמצעות עזרה נכונה וליווי אישי כי הדרך הזאת הינה דרך בלתי נמנעת וככל שנתעקש ונשים מקלות בגלגלים כך העגלה תחרוק יותר ותגרום לנו כאב לב ודכאונות מיותרים, אם נחשוב כי זה פשוט מהלך שבא ליצור מציאות טובה יותר בשבילנו, נבין את הצרכים של כל צד במשוואה נוכל בקלות להגיע להחלטות וחלוקה נכונה עם חיוך! אם נבין שהצד השני אינו אוייב שלנו אלא אהוב/חבר שאנחנו פשוט לא מסתדרים ביחד וזה הזמן לפרק את החבילה למען עתיד טוב יותר לנו ולילדים, נוכל בקלות לגשר על כל הפערים ולהבין כי הדרך שאנחנו בוחרים היא הדרך הנכונה והטובה לנו והיא זאת שתשפר את חיינו באופן משמעותי.

באמצעות גישור גירושין נכון וטוב באווירה טובה נוכל למצוא את הדרך המושלמת עבור כל הצדדים ולהתגרש בחיוך, כך כל המלחמות המיותרות יראו לנו בלתי רלוונטיות ולא מועילות למטרה שלשמה אנחנו עושים את הצעד – האושר שלנו.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *