מתנה פורסם על-ידי

כשאנחנו מחליטים לערוך אירוע, בין אם זה מדובר באירוע משפחתי או אחר, נקודת ההתייחסות הראשונה שלנו, הדבר הראשון שאנחנו אמורים לבחון ומשם להתקדם האלה בארגון האירוע, זה המקום בו אנחנו עורכים אירוע. אחרי שנבחר אולם או גן אירועים, נוכל להתקדם, בין אם זה לגיוס ספקים, תכנון האירוע על פי נקודות מסוימות וכן, נוכל להתחיל לערוך רשימת מוזמנים ולהחליט את מי אנחנו מזמינים.

לשמחתנו, יש לנו אפשרות לבחור מבין מקומות רבים, היכן אנחנו רוצים לערוך את האירוע שלנו. אנחנו יכולים להחליט שאנחנו מחפשים אולם אירועים בשרון או גן אירועים במקום, כידוע באזור זה פזורים לא מעט מקומות לבחירה, כמו כן, אנחנו יכולים להחליט שאנחנו בוחרים לערוך את האירוע בערים סמוכות במידה ואנחנו לא מוצאים או לא מעוניינים ספציפית באזור זה, למשל, אנחנו יכולים למצוא אולמות אירועים בחדרה או ביישובים אחרים באזור.

לפני שנציג כמה נקודות שיכולות להשפיע על ההחלטה שלנו היכן לערוך את האירוע, אנחנו צריכים לזכור, הבחירה שלנו אמורה להיות לא רק על בסיס מה שנוח לנו, אלא גם על בסיס היבטים נוספים, כאלה שקשורים, בין היתר, גם לאורחים שלנו. כלומר, אנחנו לא יכולים להחליט שאנחנו עורכים את האירוע במקום מסוים, כי זה נוח ומתאים לנו, אלא אנחנו צריכים לשאול את עצמנו, האם זה מתאים גם לאורחים שאמורים להגיע אל האירוע.

כיצד בוחרים מקום לאירוע

כאמור, אם אנחנו מחפשים אולם אירועים בשרון למשל, או סמוך לאזור זה, אזי שאנחנו צריכים לקחת בחשבון, אספקטים שונים, חלקם לא קשורים ישירות לאופי האירוע, אך בהחלט יכולים להשפיע עלינו ובוודאי על האורחים שלנו.

למשל, אנחנו צריכים לבחון את השאלה, עד כמה נוח לאורחים שלנו להגיע לאירוע וכן האם היום בו אנחנו עורכים את האירוע, במקום בו אנחנו מבקשים לערוך אותו, מתאים מבחינת התנועה. אם אנחנו למשל עורכים את האירוע ביום חמישי, ייתכן מאוד שזה ייאלץ את האורחים שלנו לעמוד שעות רבות בפקקים, דבר שיכול להיות מאוד לא נעים.

נקודה אחרת שאנחנו צריכים לשאול את עצמנו היא, האם מדובר על אולם אירועים פתוח או סגור. בין אם זה אולם אירועים בחדרה או באיזור השרון עצמו, אנחנו יכולים למצוא אולמות אירועים סגורים או גני אירועים פתוחים. מן הסתם, בתקופות מסוימות בעונה, תהיה לכך השפעה רבה. נניח ואנחנו מחליטים לערוך את האירוע בקיץ, ייתכן ונעדיף מקום פתוח על פני מקום סגור, אך אז אנחנו צריכים להתחשב בשעה. אין טעם לערוך אירוע אחר הצהריים באוגוסט במקום פתוח, מאחר ומזג האוויר לא מאפשר זאת.

כל מה שציינו ונקודות אחרות, יושפעו בין היתר, גם מהיבטים של איכות המקום, בין אם זה קייטרינג, מוזיקה, אבטחה, גודל המקום ועוד.

 

 

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *