בגד ים במידות גדולות לנשים מלאות פורסם על-ידי

בארץ שטופת שמש כמו שלנו, לים ולבריכה יש חלק חשוב בחיי כולם. כל אחת רצה להיראות במיטבה גם (ואולי במיוחד…) במקומות אלה. עם זאת, לכל אחת ישנו מבנה גוף שונה. היום עם העליה במודעות לבריאות, ישנה עליה גם במודעות לכך שלא כל אחת היא רזה, ולא כל אחת אמורה להיות רזה, ולכן בגדי ים מיוחדים ויפים מוצעים היום במידות שונות. היום גם במידות הגדולות מושקעים מאמצים לעטוף היטב ולהחמיא לגוף מלא יותר וזאת מבלי לפגום בייחוד של בגד הים ובאסתטיקה שלו.

בגדי ים בגזרות שונות

כולנו מכירים את בגדי הים הביקיני הסטנדרטיים, אך היום יש הרבה מעבר. ישנם בגדי ים שלמים במגוון רחב של גזרות, בגדי ים מיוחדים המתגברים על אתגרים שמציב להם הטבע. ישנם, למשל, בגדי ים לנשים מלאות ולמידות גדולות או לחזה גדול (לרוב שני נתונים שהולכים יחד). אם בעבר בגדי ים אלה נדחקו לשוליים והיו בדרך כלל בצבע שחור חלק, היום אין זה כך. היום ישנם ניתן למצוא גזרות שונות כך שכל אחת יכולה למצוא את זו שמחמיאה לה, באמצעותה תוכל לחשוף את שהיא מעוניינת לחשוף ומצניעות את החלקים הפחות אטרקטיביים מבחינתה. ישנם בגדי ים אשר מסתירים את אזור המפשעה באמצעות שורטס או חצאית ובכך מקלים על הרבה מאוד נשים החשות מבוכה מלחשוף אזורים אלה.

שילוב של צבעים וחומרים

מעבר לגזרות ההולכות ונהיות מגוונות יותר ויותר, ישנו גיוון גם מבחינת חומרים, מרקמים, תוספות ואלמנטים שונים הנוספים לבגד הים. היום ניתן לראות בגדי ים מיוחדים במידות שונות המשלבים תחרה, חרוזים, ושלל הדפסים ודוגמאות. נראה כי בשנים האחרונות האמנות והאסתטיקה פרצו והגיעו גם אל בגדי הים במידות הגדולות. היום כבר ברור כי לא צריך כלל להיות קשר בין גודל בגד הים לבין הססגוניות שלו והשמחה המתפרצת ממנו.

בגדי ים חוסמי קרינה

הים והבריכה הם המקומות בהם חשוב במיוחד לנהוג נכון מול השמש. היום כבר ידוע עד כמה חשיפה לשמש היא מזיקה. לכן, חפשו בגדי ים מיוחדים העשויים מבד חוסם קרינה בדרגה גבוהה אשר חוסם את מרבית קרני השמש. הדבר חשוב לכולם אך במיוחד לבעלי עור בהיר או לילדים קטנים.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *