פורסם על-ידי

אין שמחה יותר גדולה מחגיגת בר מצווה וההגעה לגיל מצוות. אז אחרי שהילד קרא את ההפטרה או הפרשה בבית הכנסת הגיע הזמן להתפרע ולחגוג. גיל שלוש עשרה הוא מעבר ייחודי וחד פעמי מילדות ובגרות, ולכן חשוב לחגוג את האירוע הזה בדרך מיוחדת ככל הניתן. כדי להוציא לפועל את האירוע המרגש הזה – מופע לבר מצווה – דרוש תכנון מדוקדק.

להתאים את האטרקציות לקהל

סגרתם כבר על אולם אירועים? מצוין! אבל זהו רק השלב הראשון. כעת יש צורך למלא את האולם באורחים ובפעילויות. אבל רגע אחד, כיצד נדע איזה אירוע לבחור? מטבע הדברים, מי שקובע את רוב החוקים באירוע זה הוא בעל המצווה עצמו, ובהתאם לכך אופי האירוע משתנה מילד ילד. חתן בר מצווה שקט ומופנם יעדיף מופע לבר מצווה אינטימי יותר שלא נועד להסב תשומת לב רבה במיוחד. מנגד, ילד מלא אנרגיה ושמחת חיים ירצה להפנות אליו את כל הזרקורים, ובהתאם לכך יהיה גם מסמר הערב באירוע. וכמובן, אסור לשכוח את האורחים. חשוב להתאים את המופע לכל שכבות הגילאים.

סוגי המופעים המוצעים

אלחנן בר הוא אשף אשליות, קוסם ולהטוטן ברמה בינלאומית, המציע מגוון פעילויות לילד בר המצווה ולבאים לחגוג עמו. כאמור, האטרקציות מותאמות לאופי הקהל, אך ישנן כמה אטרקציות מרכזיות הכלולות בכל מופע. בתחילת האירוע, ישנה קבלת פנים שבמהלכה זוכים האורחים לאירוע מרהיב של קסמים המתרחשים ממש מתחת לאף. בהמשך, האירוע מגיע לשיאו כאשר באמצע המופע מבוצעים להטוטים מרהיבים ומופעי אש שלא רואים כל יום. בנוסף, ניתן לשלב מופעים נוספים כמו מופע קריסטלים, מופע אור או מופע ג'אגלינג.

כיצד לבחור את האטרקציה המתאימה?

כדי לבחור את האטרקציה הנכונה עבור מופע לבר מצווה כדאי ללמוד עליה יותר. הדרך הטובה ביותר לעשות זאת היא לצפות בסרטוני יוטיוב. שם ניתן לקבל המחשה ויזואלית ברורה לגבי אופי המופע והייחודיות שלו ולבדוק האם הוא מתאים לאירוע המדובר. דרך נוספת היא להתייעץ עם הסביבה. שאלו את החברים של הילד או את משפחתכם הקרובה לגבי האטרקציות שהם היו מעדיפים לראות במופע בר המצווה. אחרי הכול, האורחים הם חלק בלתי נפרד מהאירוע.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *